Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Data publikacji: 2016-02-26, Data modyfikacji: 2017-02-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie informuje, że wnioski o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego składać można w terminie od 1 marca 2016 r. do 15 marca 2016 r.W 2016 roku środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego wydatkowane mogą być zgodnie z następującymi priorytetami Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej:- wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego, tj. pozostającego w bezpośrednim związku z branżą lub zawodem, mającego na celu uzyskanie lub uaktualnienie kompetencji do celów zawodowych; ww. priorytet nie obejmuje form kształcenia, które w przeważającej mierze dotyczą tak zwanych kompetencji miękkich (psychospołecznych, interpersonalnych);- wsparcie kształcenia ustawicznego pracowników, którzy mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej;- wsparcie młodych, nowozatrudnionych pracowników na podstawie umów, o których mowa w art. 150f ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (refundacja części kosztów wynagrodzenia, nagród oraz składek na ubezpieczenia społeczne poniesionych przez pracodawcę w przypadku zatrudnienia przez niego skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia).Wnioski o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy dostępne są zakładce "Pliki do pobrania". Złożone wnioski rozpatrywane będą z kolejnością ich wpływu do tut. Urzędu.Więcej informacji w zakładce Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

Pełna treść wiadomości na: http://www.pupmogilno.pl/news.php?readmore=701
pupmogilno.pl, Źródło artykułu: pupmogilno.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  mogileński

  Powiat mogileński – powiat w województwie kujawsko-pomorskim, którego siedzibą jest Mogilno. Zaliczamy do niego gminy Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie oraz miasta Mogilno i Strzelno.

  Ze względu na walory przyrodnicze, okolica ta jest chętnie odwiedzana i chwalona za możliwość odpoczynku na łonie natury, ale nie tylko. Zwiedzający uznają za główny cel wycieczek mogileński zespół pobenedyktyński., będący przykładem architektury romańskiej. Ponadto do dyspozycji przyjezdnych są przepiękne jeziora i szlaki rowerowe, co jest kolejnym powodem do przybycia w te rejony.

  Do powiatu można się dostać drogami krajowymi nr 15, 25, 62 oraz wojewódzkimi nr 254, 255, 262.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola