Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

DIXIELAND BAND.Zespół jazzowy,ozrywkowy na wesele.Koncerty.Eventy.Podesty sceniczne.Nagłośnienie.Oświetlenie.Scena.Multimedia

Data dodania: 2013-12-14
 
DIXIELAND BAND-Konin.Zespół jazzowy,rozrywkowy na wesele. Organizacja imprez.Zespół z wieloletnim dorobkiem estradowym i o doskonałym poziomie wykonawczym.Oprawa,obsługa muzyczna, koncerty,imprezy integracyjne dla firm,akcje promocyjne,targi,eventy, spotkania,motywacyjne,konferencje,szkolenia,dni miasta,gminy,bankiety, team building,jubileusze,plenerowe,wesele,wesela,hotele.Usługi,wynajem: nagłośnienie,scena z zadaszeniem,oświetlenie estradowe,podesty sceniczne,projektory,ekrany projekcyjne do projekcji tylnej i przedniej, monitory plazmowe,ekrany led,bramka do montażu ekranu led, nagłośnienia,kratownica do montażu oświetlenia.Zlecenia dla firm:
agencja ATL,BTL,PR,public relations,eventowa,artystyczna,reklamowa,
marketingowa,consultingowa,urząd gminy,urząd miasta,starostwo powiatowe,urząd marszałkowski,urząd wojewódzki.

www.dixielandband.jazz.bluearte.pl
Kontakt
Tel. 605 369 658 lub 695 369 658
www.dixielandband.jazz.bluearte.pl
e-mail: dixielandband@bluearte.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mogileński

Powiat mogileński – powiat w województwie kujawsko-pomorskim, którego siedzibą jest Mogilno. Zaliczamy do niego gminy Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie oraz miasta Mogilno i Strzelno.

Ze względu na walory przyrodnicze, okolica ta jest chętnie odwiedzana i chwalona za możliwość odpoczynku na łonie natury, ale nie tylko. Zwiedzający uznają za główny cel wycieczek mogileński zespół pobenedyktyński., będący przykładem architektury romańskiej. Ponadto do dyspozycji przyjezdnych są przepiękne jeziora i szlaki rowerowe, co jest kolejnym powodem do przybycia w te rejony.

Do powiatu można się dostać drogami krajowymi nr 15, 25, 62 oraz wojewódzkimi nr 254, 255, 262.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola